TWINSITY to koncepcja stworzenia miejsca, gdzie znajdziesz nietuzinkowe i oryginalne rzeczy, których posiadanie będzie oddziaływać na Twoje zmysły, długo i równie intensywnie, jak podczas momentu, w którym podejmowałaś/eś decyzję o ich zakupie a jednocześnie będą idealnie harmonizować z Twoim indywidualnym stylem i wyjątkową osobowością.

TWINSITY stale poszukuje i rozwija zakres swojej oferty, która jest mieszanką różnych bardzo starannie wyselekcjonowanych produktów, będących dziełem projektantów i twórców z całego świata również z Polski. Sukcesywnie w ofercie będą pojawiać się produkty począwszy od akcesoriów i dodatków przez odzież po kosmetyki oraz wyposażenie dla Twojego otoczenia.

Przykładamy ogromną wagę to tego, aby produkty znajdujące się w ofercie TWINSITY, niezależnie skąd pochodzą, wyróżniały się niespotykanym pięknem oraz stylowym, ponadczasowym i unikatowym charakterem. Przy wyborze produktów do oferty TWINSITY poza ich sferą estetyczną bardzo ważną rolę odgrywają cechy fizyczne przedmiotu. Stąd umieszczamy w naszej ofercie tylko produkty wykonane:

  • w całości ręcznie lub rzemieślniczo, nie w produkcji przemysłowej
  • w pojedynczych egzemplarzach lub w ograniczonej ilości
  • z najwyższą starannością o ich estetykę i jakość
  • z wykorzystaniem tylko i wyłącznie naturalnych surowców i materiałów


Naszym celem jest, aby TWINISTY stało się miejscem, do którego będziesz chętnie wracać, bo tu znajdziesz niepowtarzalne przedmioty dla siebie oraz oryginalne i intrygujące prezenty dla bliskich czy znajomych. Dlatego zachęcamy Cię do dzielenia się z nami Twoimi opiniami, sugestiami, które będą z pewnością stanowiły bardzo cenne źródło inspiracji dla nas w rozwijaniu oferty TWINSITY.

Już teraz znajdziesz w TWINSITY zmysłową piękność w projektach biżuterii Baroni.

Zapraszamy Cię na wspólną ucztę dla zmysłów

TWINSITY