Wyprzedaż!

kolczyki Elan

ME-E-10-S-GRO

Nowy

KOLCZYKI SREBRNE Z SZARYM ONYKSEM

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

134,40 zł

-52%

280,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt: kolczyki
Kolekcja: Calistoga
Materiał I: srebro
Kamień: onyks
Szlif kamienia: fasetowany
Kolor kamienia: szary
Długość kolczyków bez bigla: 7/16" (około 1,11 cm)
Zapięcie kolczyków: bigiel zamknięty
Kraj pochodzenia: USA

Więcej informacji

 

Elan to srebrne kolczyki z kamieniem szarego onyksu zawieszonym na zamkniętych biglach typu francuskiego. Kolczyki te dodadzą odrobinę wigoru do każdego stroju.

Kolczyki stanowią element kolekcji Calistoga.

Calistoga to miejsce w Kalifornii, które stało się inspiracją dla kolekcji o tej samej nazwie. Otaczające wzgórza, naturalne gorące źródła i rustykalny luksus to charakterystyczne elementy tego uroczego miasteczka. Położona na północnym skraju Doliny Napa, słynącej z winnic, miejscowość ta zainspirowała powstanie bogatej w kolory kolekcji Calistoga. Żywe czerwienie rubinowego jadeitu przypominają obfite kiście winogron uprawianych w okolicznych winnicach. Oliwkowe jadeity odzwierciedlają zieleń pól a szare onyksy - kolor gleb i gór w tym regionie. Każdemu elementowi tej kolekcji została przypisana i nadana nazwa będąca odpowiednikiem jednego z regionów winiarskich w Dolinie Napa oraz pięknych naturalnych miejsc, które można spotkać podczas wędrówek po krainie wina.
Kolekcja Calistoga , podobnie jak region północnej Kalifornii, ukazuje rustykalny i naturalny charakter kamieni otoczony wyrafinowanymi ornamentami ze srebra.

Projekt oraz ręczne wykonanie przez Baroni Design w Północnej Kalifornii w USA.

Opinie

Napisz opinię

kolczyki Elan

kolczyki Elan

KOLCZYKI SREBRNE Z SZARYM ONYKSEM